Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zajęć dla dzieci, to zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem żłobka. Pierwszą opłatą, jaką należy uiścić, jest wpisowe podczas zapisu dziecka do żłobka. Kwota rocznej opłaty wpisowej wynosi 350 zł. Opłata wpisowa jest bezzwrotna i jednocześnie zapewnia dla każdego dziecka:

 

  • • rezerwację miejsca,
  • • ubezpieczenie NNW,
  • • materiały plastyczne (plastelina, kredki, bloki, papier kolorowy),
  • • wyprawkę (kołderka, poduszka, poszewki, ręczniki, śliniak, nocnik).

 

Wpłaty należy dokonać na konto bankowe naszego żłobka.

 

Abonament miesięczny

Drugą opłatą obowiązkową do uiszczania jest abonament. Wysokość tej opłaty jest uwarunkowana od dofinansowań. Dlatego co miesiąc rodzice otrzymują informację o kwocie do zapłaty. W tę cenę wliczona jest opieka wykwalifikowanych wychowawców nad dzieckiem od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia placówki: 7.00-18.00 (do 10 godzin dziennie) oraz wyposażenie żłobka w niezbędne zabawki oraz materiały edukacyjne. W przypadku chęci pozostawienia dziecka pod naszą opieką dłużej każda rozpoczęta godzina pracy po zamknięciu żłobka wynosi 50 zł.

 

Koszty wyżywienia

W żłobku oferujemy pełne wyżywienie, które obejmuje codzienne śniadanie, zupę, drugie danie, kompot oraz podwieczorek. Korzystamy z usług renomowanej firmy cateringowej „Gotowalnia”, która jest pod stałym nadzorem Państwowej Powiatowej Inspekcji Sanitarnej w Krakowie. Firma posiada wszystkie niezbędne pozwolenia, do których Rodzice mają wgląd w placówce.

Co tydzień układamy nowy jadłospis, dostosowany do wieku dzieci. W każdym tygodniu są trzy posiłki mięsne i dwa jarskie (np. naleśniki, ryba). Dzieci ze specyficznymi potrzebami żywieniowymi (np. dieta bezglutenowa) mogą korzystać z wyżywienia cateringu, gdyż specjalnie dla nich układany jest inny jadłospis. Wystarczy tylko taką konieczność zgłosić nam z wyprzedzeniem, a my przygotujemy indywidualne menu. Posiłki serwowane w naszej placówce są pełnowartościowe, dzięki czemu wspierają prawidłowy wzrost i rozwój dzieci w każdym wieku. Zróżnicowana dieta zachęca również najmłodszych do regularnego jedzenia.

Całkowity koszt przedstawionego wyżej wyżywienia wynosi 16,90 zł dziennie w przypadku standardowego jadłospisu oraz 18,30 zł dziennie w przypadku indywidualnej diety. Cena obejmuje wszystkie posiłki i jest niezmienna przez cały rok.

 

Promocje

Ze względu na różnorodne potrzeby dzieci i Rodziców przygotowaliśmy również dodatkowe promocje:

 

  • • Gdy do klubu uczęszcza rodzeństwo, miesięczne czesne dla drugiego dziecka jest 10% niższe.
  • • „Przyjaciele razem” Promocja obowiązuje przyjaciół/ znajomych podpisujących umowę w tym samym terminie. Rabat wynosi 50% ceny abonamentu, i trwa przez okres jednego miesiąca.
  • • Rabat wakacyjny (do wykorzystania czerwiec, lipiec, sierpień) przysługuje raz w roku w wysokości 50% czesnego, gdy planowana nieobecność dziecka wynosi minimum 14 dni. Nieobecność Dziecka należy zgłosić minimum 3 tygodnie przed planowaną nieobecnością.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące naszego aktualnego cennika, zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy z chęcią udzielą Ci wyczerpującej odpowiedzi.

 

Cennik

Zapisy

Skontaktuj się z nami

ludzik
ptaszek

Cennik żłobka

logo wesoleskrzaty

Żłobek Wesołe Skrzaty

 

ul. PAŃSKA 20, Kraków

(wjazd od ul. Kamieńskiego vis a vis Biedronki)

tel. 730-730-413

kontakt@wesoleskrzaty.net.pl

fundusze europejskie
 
logo

fundusze europejskie
ludzik
ptaszek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fundusze europejskie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ludzik
ptaszek
 

fundusze europejskie