Żłobek z dofinansowaniem - Kraków

 

Jesteśmy prywatnym żłobkiem w Krakowie, który zapewnia swoim podopiecznym komfortowe warunki do rozwoju. Mimo że Wesołe Skrzaty są placówką niepubliczną, to współpracujemy z Gminą Miejską Kraków, która udziela wsparcia finansowego dla dzieci objętych opieką żłobków, klubów dziecięcych i dziennych opiekunów. Dzięki temu nasz żłobek z dofinansowaniem jest miejscem, w którym każdy maluch ma szansę na zabawę i rozwój pod opieką doświadczonych wychowawców. Dofinansowanie pozwala obniżyć koszty opieki oraz wyżywienia, dzięki czemu Rodzice, bez względu na sytuację materialną, mogą nam powierzyć swoje pociechy.

 

 

Zakres dofinansowania w naszym żłobku

Dofinansowanie, które otrzymujemy, dotyczy godziny opieki nad dzieckiem. Oznacza to, że Gmina Miejska dopłaca ustaloną w danym okresie kwotę za każdą godzinę, którą Twoje dziecko spędzi w naszym żłobku. Dotacja ta w skali miesiąca jest znaczącą sumą, która z pewnością ułatwi Rodzicom opłatę stałego czesnego. Wysokość dofinansowania w kolejnych latach może się zmieniać, ponieważ zależna jest od wielu czynników. Jednak od lat staramy się, aby wsparcie z Gminy trafiało do nas co roku, umożliwiając Rodzicom zapisanie dzieci do Wesołych Skrzatów. Informacje o aktualnej wysokości dofinansowania znajdziesz na naszej stornie Internetowej bądź u dyrektora placówki pod nr telefonu 730 730 413.

 

Jeśli szukasz dla swojego dziecka żłobka z dofinansowaniem, zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty oraz kosztów opieki nad dzieckiem w naszej placówce po dofinansowaniu.

 

 

Skontaktuj się z nami

ludzik
ptaszek
logo wesoleskrzaty

Żłobek Wesołe Skrzaty

 

ul. PAŃSKA 20, Kraków

(wjazd od ul. Kamieńskiego vis a vis Biedronki)

tel. 730-730-413

kontakt@wesoleskrzaty.net.pl

fundusze europejskie
 
logo

fundusze europejskie
ludzik
ptaszek

 

 

fundusze europejskie
 

fundusze europejskie