Nasza placówka to prywatny żłobek dla wszystkich dzieci w wieku do 3 lat. Oferujemy profesjonalną opiekę nad maluchami, dostosowaną do ich wieku oraz potrzeb. Zatrudniamy wykwalifikowany personel, który zaopiekuje się dzieckiem, podczas gdy Ty będziesz w pracy. Staramy się, aby atmosfera w żłobku oraz między rówieśnikami była ciepła, rodzinna i przyjazna. Dzięki temu dzieci uwielbiają spędzać czas w naszym żłobku oraz w towarzystwie swoich przyjaciół. Będąc pod opieką nauczycieli, nie tylko bawią się, ale również uczą podstawowych czynności, komunikacji z innymi oraz porozumiewania się w grupie. Są to aspekty, które ułatwiają dzieciom funkcjonowanie w społeczeństwie.

 

 

Co obejmuje nasza oferta?

Nasz prywatny żłobek oferuje kompleksową opiekę nad dziećmi w godzinach od 7 do 18. Dodatkowo dajemy możliwość pozostawienia swojej pociechy również poza tymi godzinami, za dodatkową opłatą. W skład naszej kadry wchodzą nauczyciele, którzy czuwają nad rozwojem i edukacją dzieci.

 

Wesołe Skrzaty zapewniają dzieciom pełne wyżywienie. Jadłospis aktualizujemy co tydzień, wybierając pełnowartościowe posiłki. Oferujemy również specjalne menu dla dzieci z alergią lub nietolerancją pokarmową. Oprócz profesjonalnej opieki i pełnego wyżywienia zapewniamy dzieciom certyfikowane i bezpieczne zabawki edukacyjne oraz niezbędne wyposażenie, które pozwala dzieciom czuć się u nas komfortowo.

 

Jeśli szukasz żłobka dla dziecka z przyjazną i rodzinną atmosferą, to zapraszamy do nas! W Wesołych Skrzatach z pewnością poczuje się jak w domu.

 

Cennik

Zapisy

Skontaktuj się z nami

ludzik
ptaszek

Prywatny żłobek

logo wesoleskrzaty

Żłobek Wesołe Skrzaty

 

ul. PAŃSKA 20, Kraków

(wjazd od ul. Kamieńskiego vis a vis Biedronki)

tel. 730-730-413

kontakt@wesoleskrzaty.net.pl

fundusze europejskie
 
 
 
 
logo

fundusze europejskie
ludzik
ptaszek

 

 

 

 

 

 

 

fundusze europejskie

 

 

 

 

 

 

ludzik
ptaszek
 

fundusze europejskie